Previous
Next

PartyLite svíčky

PartyLite svíčky obsahují ty nejkvalitnější vůně, které byly vytvořeny s extrémní péčí a důrazem na detail. PartyLite používá ty nejlepší ingredience z celého světa a všechny vůně jsou speciálně vybrány k tomu, aby vám poskytly opravdovou životní zkušenost.

Previous
Next

Pečlivě vyrobené a dokonale vonící, naše svíčky vám poskytnou nejkvalitnější vůni. Máme více než 100 let zkušeností ve vyrobě svíček. Vytvořili jsme si své vlastní voskové směsi, abychom dosáhli špičkového výkonu. Spolupracujeme s celosvětově uznávanými parfumerskými domy a vyvíjíme tak společně neuvěřitelně úžasné vůně. Vůně v našich svíčkách je obsažená po celé délce svíčky pro nejlepší zážitek z vůně.

Můžete si vytvořit svou vlastní Signature vůni kombinováním různých svíček a vůní bez plamene a k tomu přidat trendy dekorace. Naše výjimečné voskové směsi hoří rovnoměrně, aby bezpečně a stylově napinily každý pokoj nádhernou vůní.

• Každá PartyLite vůně je “skutečným zážitkem”, který garantuje tu nejlepší voňavou zkušenost.
• Ingredience, které se používají k vytvoření vůní PartyLite jsou nejlepší a nejkvalitnější, které lze nalézt na celém světě.
• Všechny PartyLite vůně jsou konstruovány tak, aby byly zajištěny stejné zkušenosti s vůní u svíček, tak i vůní bez plamene.
• Například Signature soudečky jsou vybaveny 3 baviněnými knoty, což vede k rozpuštění nádherného voskového bazénku pro nejlepší vůni od začátku do konce.

PartyLite svíčky jsou vždycky...

 1. Šetrné k přírodě – nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné tuky, palmový olej ani pesticidy.
 2. Všechny vůně vyhovují celosvětovým bezpečnostním normám.
 3. Vyrobeno z netoxického vysoce kvalitního parafínu/ sojového vosku, který nabízí konzistentní vůni a čisté hoření svíčky, obsahující jemné esenciální oleje.
 4. Voskové směsi neobsahují parabeny, ftaláty, sulfáty ani palmový olej.
 5. Vyráběné v USA chemickými experty ve spolupráci s celosvětově známými parfumérskými domy.
 6. Skleněné soudečky jsou vyrobené ze 100%
  recyklovatelného skla a vyhovují světovým bezpečnostním standardům.
 7. Všechny svíčky používají 100% baviněné knoty, které jsou bez obsahu olova a jsou umístěné v knotovém klipsu, který na konci – po úpiném vypálení svíčky knot automaticky uhasí a zajistí tak nejbezpečnější pálení svíčky.
 8. Každá naše svíčka je smíchaná z vůní speciálním způsobem, který umožňuje, aby vůně byla vždycky stejná po celou dobu životnosti svíčky – od prvního zapálení až po úpině poslední zbyteček vosku.
 9. Bezpečné, čisté pálení s dlouhou životností, naše svíčky napiní váš domov atraktivními vůněmi těch nejlepších svíček.
Previous
Next